Gminny Zespół
Opiekuńczo-Wychowawczy
w Kurzętniku

Wielkanoc

Zanim zaczęliśmy malowanie pisanek, odwiedziliśmy Kurkę w kurniku, gdzie nasze Słoneczka pozbierały jajeczka🐔🐣🐤🐥

Używamy plików cookies

Poprzez kliknięcie na "Akceptuję wszystkie" wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia korzystania ze strony, analizowania wykorzystania strony i wsparcia naszych działań marketingowych.

Polityka prywatności